0 زبان
Netflix

Netflix

1399/3/17
0
292

Netflix در ویژه "TRUE: Rescue Rainbow" به پادشاهی رنگین کمان بازگشت

سریال مهد کودک استودیوی گورو ، سریال True و Kingdom Rainbow Kingdom در تاریخ 2 ژوئن با برنامه بعدی جادویی بعدی True and Bartleby ، TRUE: Rescue Rescue به Netflix باز می گردد. (در اینجا موجود است.)

در 22 دقیقه ویژه ، True و Bartleby باید برای نجات از دوست Rainbow King ، کاشف شجاع دیلیدالی ، به طرف دیگر رنگین کمان Neverending سفر کنند!
ماه گذشته ، این فرانچایز مجموعه الهام بخش از افسانه های TRUE: Terrific Tales را به بازار عرضه کرد. هشت شورت که اکنون روی نتفلیکس پخش می شود عبارتند از: "سه یتس کوچک" ، "گریزلدولاک" ، "لمس توله ماهی" ، "میلا کوچک سواری" ، "بارتلوچیو" ، "گربه و پوفستاک" ، "پرنس سنگ کرت" و "رنگین کمان"

این سریال اخیراً برای یک کارگردانی برجسته برای یک برنامه متحرک پیش دبستانی ، برای یک کارگردانی برجسته برای نامزد جایزه Emmy 2020 معرفی شد. حقیقت بیشتر و محتوای پادشاهی رنگین کمان در اواخر سال جاری میلادی پخش می شود. محصولات مصرفی از جمله کتاب داستان ، کتاب فعالیت ، لباس و مخمل خواب دار همه در حال حاضر در آمازون موجود است.

True and the Rainbow Kingdom توسط استودیوی Guru (PAW Patrol، Abby Hatcher، Justin Time، The Breadwinner) بر اساس آثار هنری FriendsWithYou ساخته شده است و اجرایی است که توسط هنرمند مشهور جهان Pharrell Williams ساخته شده است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر