0 زبان

Dandelooo حق توزیع جهانی برای

Dandelooo حق توزیع جهانی برای

Dandelooo حق توزیع جهانی برای

1399/3/17
0
233

Dandelooo حق توزیع جهانی را برای "توله ها" بدست می آورد

سریال پیش دبستانی با همکاری JPL Films and Videolotion ، حیوانات خواب آلود کودک را با استفاده از تکنیک های مختلف انیمیشن به نمایش می گذارد. کمپانی تولید و پخش انیمیشن فرانسوی ، Dandelooo برای داشتن حق پخش انحصاری در سراسر جهان برای سری جدید پیش دبستانی Cubs (26 x 2 ') با تولیدکنندگان ، JPL Films و Videolotion توافق کرده است. مجموعه اصلی اصلی قسمت های غیر گفتگو ، متحرک مربوط به چگونگی نحوه رفتن حیوانات کودک به روش خاص خود است.

هر قسمت توسط سازندگان مختلف با تکنیک های مختلف انیمیشن کارگردانی شده است. این سریال داستان خواب برخی از شاداب ترین و اسرارآمیزترین گونه های حیوانات را روایت می کند ، از فیل ها ، جوجه تیغی گرفته تا فلامینگوها ، نهنگ ها ، مارها و زنبورها. هر قسمت لذت کشف گونه جدید را در زیبایی شناسی متفاوت و اصلی نشان می دهد.

بنیانگذاران داندلو ، ژان باپتیست وری و امانوئل پتری خاطرنشان كردند: "ما خوشحالیم كه نمایشی مانند كابینها را برپا كرده و مشتاقانه آن را به خریداران در بازار بین المللی معرفی كنیم." "موضوع شگفت انگیز چگونگی خواب حیوانات کودک و این واقعیت که سازندگان مختلف از تکنیک انیمیشن خود استفاده می کنند برجسته خواهد شد و در همه جا مورد توجه کودکان پیش دبستانی قرار خواهد گرفت."

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر