0 زبان

وبلاگ

Blue Sky
شنبه 17 خرداد 1399
0 نظر

لو اسکای استودیو : Blue Sky Studios یک استودیو ساخت انیمیشن است که در سال ۱۹۸۷ توسط گروهی به رهبری کریس ودج تأسیس شد. این استودیو در سال ۱۹۹۷ تحت مالکیت شرکت فاکس قرن بیستم قرار گرفت و هم‌اکنون زیر مجموعه فاکس قرن ۲۱ می‌باشد .

Aardman
شنبه 17 خرداد 1399
0 نظر

مهارت آردمن در جذب مخاطبان با داستانهای قانع کننده ای که از طریق انیمیشن گفته می شود ، این شرکت را به شهرتی شایسته در سراسر جهان بدست آورده است. اثر برنده جایزه آنها تولید یک مارک منحصر به فرد از فیلم مستقل در کنار کار برای پخش و تبلیغات در نقاط مختلف....

والت دیزنی
شنبه 17 خرداد 1399
0 نظر

استودیوی انیمیشن والت دیزنی با ترکیب هنرهای زیبا و داستان پردازی با فناوری مقدماتی ، یک استودیوی انیمیشن با محوریت فیلمساز است که وظیفه ایجاد برخی از محبوب ترین فیلم هایی را که تاکنون ساخته شده است.

نیک پارک
شنبه 17 خرداد 1399
0 نظر

کارگردان، تهیه‌کننده و پویانمای اهل بریتانیا است.

گردهمایی اخبار جهانی تلویزیون و پخش اخبار
شنبه 17 خرداد 1399
0 نظر

Molang همچنین در مورد اقدامات احتیاطی خوب همه گیر COVID-19 ، مانند دوری اجتماعی و آگاهی از سرفه ، در حال گسترش است. پست ها ، فیلم ها ، فعالیتهای DIY و فعالیتهای خانگی بیشتر به صورت روزانه تحت مجموعه "من شیرین قرنطینه" به روز می شود.

والاس و گرومیت
شنبه 17 خرداد 1399
0 نظر

والاس و گرومیت با "The Big Fix Up" به دنیای AR بپیوندید.

استودیو پیکسار
شنبه 17 خرداد 1399
0 نظر

استودیو پیکسار(pixar) در سال۱۹۸۶ توسط استیو جابز(steve jobs) و ادوین کتمول(Edwin Catmull) بنیان گذاری شد.پیکسار(pixar) یک دهه بعد با ساخت اولین انیمیشن تمام کامپیوتری(داستان اسباب بازی)(toy story) که با مشارکت والت دیزنی (walt disny) ساخته شد, معروف و...